Hakkımızda

2012 yılından buyana kimya sektöründe olan ŞahinKimya,İstanbul İkitelli’de faaliyet göstermektedir.Teknik Servis bölümleri, Ar-Ge, laboratuvar hizmetleri verilmektedir. Metal yüzey işlemleri ve kaplama kimyasalları konusunda Türkiye’nin en önemli globalyerli üreticisi olma yolunda ilerlemektedir.

Firmamız,bulunduğu sektörde yıllarca elde edilmiş bilgi birikimi ve satış sonrası doğru bilgi akışına önem veren kadrosu ile müşteri memnuniyetini ürün kalitesine bağlayarak, doğru ürünü tam zamanında ve uygun fiyata sunmak için çalışmaktadır.

Dinamik ve araştırmacı kadrosu ile kaplama kimyasalları sektöründe kalıcı ve güvenilir bir firma olarak hizmet vermektedir.
 
Metal Kaplama sektörüne yönelik faaliyetlerimiz, gün geçtikçe teknoloji yönünden yükselmektedir. Standartların üstüne çıkmak,kaliteyi muhafaza ederek,uygun fiyata ürün sunmak için gelişmekte olan Ar-Ge departmanımız, yılların birikimi ışığında çalışmalarını sürdürmektedir.
Fermuar sürgüleri ve düğmeler gibi tekstil aksesuarları üzerinde mükemmel kapatma özelliğine sahip ürünlerimiz,ayrıca ekstra parlaklık sağlayarak,ürünlerin uzun süre kalıcılığını sağlayan yüksek kalitedeki kimyasallarımız ,zengin renk seçenekleri olan aksesuar dünyasında oldukça büyük ilgi görmektedir. Ürünlerimizn sunduğu bu avantajlar ile müşterilerimize piyasada daha iyi rekabet edebilmeleri
sağlanmaktadır.